Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyet'i baz alarak sektörde bir çok yeniliği Ses Turizm gerçekleştirmiştir.'Hizmetinizdeyiz'' ilkesiyle; SES Turizm de en önemli unsurun Güven ve Konfor olduğun farkındayız.;Konforlu,güvenli ve ekonomik hizmet sunmak ve ayrıca kaliteyi üst seviyeye cıkararak 'Müşteri Menmuniyetini' saglamak hedefimizdir.

Sizler daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyen firmamızda çalışanlarımızın tamamen profesyol kadro tarfından egitilmişlerdir.Sizlere yolculuk boyunca güleryüz ve sorunsuz hizmet vermek tek amacları


Vizyon / Misyon

Vizyonumuz: Hizmet kalitemizi teknoloji ve diger unsurlarla zirveye çıkarmak, Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede karşılamak, Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Misyonumuz: Müşterilerimizin değişen beklentilerine; en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli hizmet sunmaktır.


İnsan Kaynakları

Tek amacımız,yi ve bilimsel egitim vererek yetiştirdiğimiz bütün personellerimizi, diger firmalarında bizi örnek alarak personel yetiştirmesidir. Firmamızda herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır. .


Yolcu Hakları

Bagajınızı teslim ederken ve teslim alırken mutlaka bagaj kuponu alınız ve gerektiğinde ibraz ediniz. Bagaj kuponunda koltuk numaranızın doğru yazıldığını mutlaka kontrol ediniz. Her parça bagaj için ayrı kupon almalısınız. Bagaj kuponu olmayan bagajların sorumluluğu yolcumuza aittir. Bagajda değer beyanı yapılmamış kıymetli eşya (elektronik cihaz, mücevher vb) evrak hasar ve ziyan sorumluluğu yolcumuza aittir. Beyansız bagajlarınızın kaybolması durumunda firma sorumluluğumuz Bilet fiyatının iki katı ile sınırlıdır. Her bir koltuğun bagaj limiti 30 kg ile sınırlıdır. 30 kg üzeri bagajlarınız ek ücrete tabidir. Bisikletli yolcularımızın bagaj kullanımı 20 kg ile sınırlıdır. Bagaj içerisinde taşınması yasak, tehlikeli (yanıcı-patlayıcı) maddeler kesinlikle taşınmayacaktır. Aracın bagaj bölümü içerisinde; Seyahat için gerekli belgeleri tam ve Veteriner gözetiminde uyutulmuş olmak koşulu ile evcil hayvan taşınabilir. Bagaj kontrolleri sırasında ortaya çıkan yasadışı maddelerin sorumluluğu yolcumuza aittir. Bagaj kurallarına uymadığı için kabul edilmeyen bagajlar sebebi ile bilet iadesi yapılmayacaktır.